Müşteri Memluniyetleri

Açelya Tekstil Makine Tercih Eden Müşterilerimiz

Mesajlar

YAŞAR

İyi kalite, iyi servis ve güvenin hesaplı adresi Açelya Makina. Kötüden iyi çıkmaz politikasıyla hareket eden bir firmaya sadece teşekkürlerimizi borç biliriz.

GÜLŞAH

Adı üstünde ‘Açelya Makine’. Arı gibi çalışan makinalar, tabi ki 1 numaralı tercihimiz olur.

MUHSİN

Çok kullanışlı ve sağlam. Pratik ve yedek parça sorunu yok. 33 yıldır kullanıyorum, hiç sıkıntı yaşamadım. Anında yedek parçaları temin ediliyor.

İBRAHİM

Güven ve alanında çok iyi olması tercih nedenim. Açelya Makina’dan çok memnunum. Çok iyi sonuçlar aldım.

AYHAN

Türkiye şartlarında yerli üretim makinalara göre üstün performans, avrupa makinalara göre ise daha hesaplı olması tercih sebebim. Makinanın sessiz çalışıyor ve kıymayı görsel olarak güzel çıkarıyor.

CARULLAH

5 yıldır makinanızı kullanıyoruz. Muhteşem ..Günlük 2 kilo çektiğimiz de oldu, 2 ton çektiğimiz de oldu .Bana mısın demiyor maşallah.

MEHMET

Kaliteli mal ürettikleri için tercih etiğim bir markadır. Kaliteli mal ürettikleri, milletimize yardımcı oldukları için, namus ve şerefleriyle kazanç sağladıkları, miletimize hiç sahte mal satmadıkları için onları tebrik ediyorum.

ARİF

Malzeme kalitesi ile uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir.

ALİ

Yerli üretim olması, yedek parça ve servis hizmetlerinizi beğeniyorum. Özellikle kıyma makinalarınızı çok beğeniyorum. Açelya Makine ile senelerdir çalışıyorum, çok memnunum.

MURAT

Öncelikle kalite ürünü alıp bir yıl sonra çöpe at korkusu yok, tamir sorunu yok. Her ürün orijinal, yedek parça temini kolay, malzemenin kalitesi sayesinde uzun ömürlü. Her şeyiyle 1 numara.

¬´ Önceki Sayfa 1 2 Sonraki Sayfa ¬ª
X